Ajax

ajax

AJAX sistemleri; izinsiz giriş, yangın ve su baskını dedektörleri ile sizi, ailenizi ve mülkiyetinizi 7/24 koruma altına alırken, kendi geliştirdiği akıllı ev teknolojileri sayesinde de, elektrikli cihazlarınızı uzaktan yönetebilmenizi sağlar. Güvenliğinizi ve konfor alanınızı genişletmek için AJAX cihazlarınızı tek tek satın alabilir ve kolayca sisteme ekleyebilirsiniz. Kablosuz çalışan dedektörleri, mobil uygulama aracılığıyla birkaç dokunuşla sisteme bağlayabilirsiniz.

AJAX cihazları geliştirilirken, son derece titiz bir test sürecinden geçirilirler. Açık alanda gerçekleştirdiğimiz testlerde de gördük ki, Hub ile dedektörler arasındaki maksimum iletişim mesafesi 2.000 metreye kadar ulaşabiliyor. Fakat şu da unutulmamalıdır ki; duvarlar, tavanlar ve diğer engeller, bu mesafeyi belli ölçülerde kısaltabilir. Sinyal gücünü tam olarak belirleyebilmek için isterseniz, dedektörleri kurmadan önce, AJAX Güvenlik Sistemleri uygulamasını kullanarak bir radyo testi gerçekleştirebilirsiniz.

AJAX cihazları kablosuz bir teknoloji ile çalıştıkları için, ihtiyaç duydukları enerjiyi, dahili pillerden temin ederler. Piller, her türlü hava koşuluna dayanıklı olmakla birlikte, 7 yıla kadar üstün bir performans sunarlar. Performansı ve pil ömrünü artırmak için AJAX, kendi geliştirdiği özel bir radyo protokolünü kullanır. Pillerin bakım zamanı geldiğinde, mobil uygulama aracılığıyla bilgilendirileceğinizi de belirtmek isteriz.

Çevrimdışı modda AJAX, tüm profesyonel güvenlik sistemleri gibi çalışmaya devam eder. Dedektörleriniz, mevcut durumu izlemeye devam ederken, elde ettiği bilgileri de Hub’a göndermeyi sürdürür. Herhangi bir tehlike varsa, internet olsun olmasın, sistem sirenleri devreye girer.

Gösterilen sonuç sayısı: 4